+420 608 33 11 00(po - čt: 7:00 - 17:00, pá: 7:00 - 15:00)

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti je určeno pro pojištění movitých věcí v trvale obývané domácnosti bez ohledu na to, zda se tato domácnost nachází v rodinném, činžovním nebo panelovém domě. Pojištění se vztahuje na veškeré zařízení domácnosti, věci sloužící jejímu provozu i na věci osobní potřeby členů domácnosti. V rámci pojištění domácnosti lze uzavřít i pojištění odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě, v případě potřeby včetně odpovědnosti vlastníka nebo opatrovatele zvířete, které Vás zbaví finančních starostí v případě, že Vy nebo osoby žijící s Vámi ve společné domácnosti způsobíte škodu, za kterou budete odpovědni.

Předmětem pojištění jsou:

Nábytek, elektrospotřebiče, audiovizuální technika, knihy, oblečení, šperky, ale i jízdní kola a věci v uzamykatelných nebytových prostorách užívaných výlučně pojištěným (sklep, garáž), dále stavební součásti jako jsou kuchyňská linka, podlahy, obklady stěn a stropů ...

Rizika, proti kterým se lze pojistit:

V podstatě se shodují s riziky uvedenými u pojištění nemovitosti. Navíc lze toto pojištění rozšířit o pojištění skel, škody způsobené nepřímým úderem blesku a další specifická rizika.

POZOR: Hodnota vybavení domácnosti vzrůstá, nezapomínejte proto na aktualizaci pojistné částky i u pojištění domácnosti!

Pro zpracování nabídky nás kontaktujte na info@agenturakrystof.cz nebo na +420 608 33 11 00